Plastové kúpacie kade

Kúpacie kade sú ideálne pre relax a zahriatie organizmu v zimných mesiacoch. Horúci kúpeľ telo uvoľní a dostane ho do celkovej pohody. Je to vynikajúci prostriedok na ukľudnenie po celodennej fyzickej i psychickej námahe, posilňuje imunitu, podporuje krvný obeh, uvoľňuje svaly a kĺby. Kaďa sa dá využiť celoročne, v letnom období na príjemne ochladenie. Je určená pre všetky vekové kategórie, možno v nej uskutočniť rôzne stretnutia a posedenia s priateľmi.

Kúpacia kaďa a jej súčasti:

  • - plastová nádrž s lavičkou
  • - nerezová piecka na ohrev vody
  • - drevený obklad a ohrádka piecky
  • - izolácia proti uniku tepla – polystyrén
  • - voliteľné príslušenstvo (drevené schodíky, kryt na kaďu, bublinkový systém, filtrácia)

Rozmery kade: priemer - 2000 mm, výška - 1200 mm

Samotná časť určená na kúpanie je vyhotovená technikou zvárania z plastového materiálu – polypropylén, ktorý je zdravotne nezávadný a UV stabilizovaný. Plast maximálne uľahčuje údržbu častí, ktoré prichádzajú do styku s vodou. Vnútro plastovej kade nie je potrebné impregnovať a prácne udržovať tak ako u celodrevených sudov. Drevené kade je potrebné napustiť vodou deň pred kúpaním aby drevo napučalo, v prípade vodotesnej plastovej kade táto záležitosť odpadá. Nehrozí tu tvorba baktérii a slizkého povrchu ako v póroch dreva. Taktiež čistenie je oveľa jednoduchšie, trvá niekoľko minút, postačí k tomu len hubka na umývanie a saponát.

Piecka na ohrev vody je vyhotovená z akostnej nerazovej ocele, má vynikajúce výhrevné vlastnosti. Voda sa v kadi zohreje na cca 40°C za približne 3 hodiny, závisí to však od teploty okolitého prostredia. V prípade použitia filtrácie a bublinkovania sa zlepší cirkulácia vody v kadi a zabezpečí sa tak lepšie čistenie vody a tým pádom sa zníži potreba jej výmeny.

V prípade ak Vás zaujíma cena kúpacej kade, alebo chcete bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať:

Cenová ponuka     alebo     0907 777 887

Fotogaléria

Kúpacia kaďa s pieckou
Plastová kúpacia kaďa
Kúpacia kaďa
Kúpacia kaďa
Kúpacia kaďa s vírivkou
Kúpacia kaďa
Kúpacie kade